• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Dnia 24 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Doroty Piskorz, rozpoczęli przygotowania do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Nasze korytarze zamieniły się w jedną wielką klasę matematyczną. Pojawiły się  gazetki, przykłady z tabliczką mnożenia, hasła oraz sposoby uczenia się. W celu wyłonienia egzaminatorów i ekspertów odbyły się egzaminy. Dnia 28 września 2018 roku e wybrani eksperci sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród swoich kolegów i koleżanek oraz nauczycieli i pracowników szkoły. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i II uczestniczyli w  grach i zabawach związanych z szukaniem cyfr, rysowaniem kształtów figur geometrycznych oraz dodawaniem i odejmowaniem w zakresie 30. Zadania były dostosowane do umiejętności uczestników. Z kolei starsi uczniowie szukali skarbu rozwiązując różne zadania i przykłady z tabliczką mnożenia. Wszyscy świetnie się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejną edycję.