•

Dnia 8 marca dziewczynki z oddziału przedszkolnego poczuły się naprawdę wyjątkowo, bowiem w tym dniu chłopcy okazali się prawdziwymi dżentelmenami. Zadbali o to, aby każda młoda dama była tego dnia radosna i szczęśliwa a wszystko to za sprawą Dnia Kobiet. Chłopcy od samego rana stanęli na wysokości zadania pomagając dziewczynkom w codziennych czynnościach, ustępując im miejsca i wręczając po tanecznych zabawach słodkie upominki oraz serduszka.

Mile zaskoczonym dziewczynkom nie udało się ukryć rumieńców, które pojawiły się na tych  twarzyczkach - takie małe kobietki, a już ktoś na nie zwraca uwagę. Dzień ten z pewnością pozostanie w ich  pamięci na długi czas.

Opracowała: Anna Łaput

Zdjęcia: Anna Łaput

• Teatr Piaskowej Animacji ,,Królowa Śniegu"

• Dnia 7 marca uczniowie klas 0-3 wybrali się na wycieczkę do Świdwińskiego Zamku na spektakl pt. "Królowa Śniegu" - Teatr Piaskowej Animacji. Dzieci były zachwycone występem i zdolnościami Pań, które w przepiękny sposób zaprezentowały jedną z piękniejszych baśni. Po spektaklu dzieci udały się na poranek czytelniczy do Miejskiej Biblioteki Zamkowej. To był dzien pełen wrażeń.