• MIKOŁAJKI

• Dnia 06.12.19 r Mikołaj wraz z Elfami zawitał do zerówki  w ramach akcji SU:” Najstarsi- najmłodszym”. Dzieci zostały obdarowane słodkim lizakiem, bo wszystkie Zerowiaki są grzeczne. Zaśpiewano kolędy i wszyscy poczuli, że Święta tuż tuż

oprac. Monika Wąsowicz-Piekarska

• Wycieczka do Koszalina

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Koszalina.

Dnia 28 listopada 2019 roku odbyła się wycieczka do Koszalina, w ramach zbliżających się andrzejek. Celem było integracja uczniów, ukazanie zalet ćwiczeń ruchowych a także obcowanie z kulturą.  W skład grupy wchodziły dzieci z klasy V a, V b oraz VII. Opiekunami były wychowawczynie poszczególnych klas: p. Ewa Połowin, p. Monika Wąsowicz-Piekarska, p. Marta Kępa oraz p. Ewelina Królak.

Na początku, uczestnicy wyprawy, pojechali do Parku Trampolin, gdzie pod okiem trenera uczniowie skakali ,a także robili salta . Później nastąpił czas na pożywny posiłek w Forum , a po nim obejrzano film pt. : „ Jestem M. Mistif.”, który pokazał, że w życiu ważna jest przyjaźń, miłość oraz bycie asertywnym człowiekiem. Po obejrzeniu seansu dzieci zwiedzały galerię i robiły zakupy.

W drodze powrotnej  śpiewano piosenki, była bardzo miła atmosfera. Wszyscy bezpiecznie i szczęśliwie wrócili do domów.

M. Wąsowicz-Piekarska

• ZBIÓRKA KARMY

• Tegoroczna akcja, dotycząca zbiórki karmy dla zwierząt w schronisku, została zakończona. Wolontariat z Samorządu Uczniowskiego pod czujnym okiem opiekuna J,p. Moniki Wąsowicz-Piekarskiej, namawiał koleżanki i kolegów do przynoszenia mokrej i suchej karmy. Uczniowie z klas IV- VIII z chęcią wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Zebraliśmy sporo psich i kocich przysmaków i ponownie pokazaliśmy, że los zwierząt nie jest nam obojętny.

oprac. Monika Wąsowicz-Piekarska